Free Fire İndir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciGARENA INTERNATIONAL
  • DilTürkçe
  • Boyut555
Free Fire İndir – Android (Apk)

Free Fire İndir

Kargaşa ve aksiyon dolu oyunlardan hoşlanan oyun severler için Free Fire oyununun en ideal seçeneklerden...

Kargaşa ve aksiyon dolu oyunlardan hoşlanan oyun severler için Free Fire oyununun en ideal seçeneklerden birisi olacağı söylenebilmektedir. Ünlü oyun geliştiricisi 111dots Studio tarafından geliştirilen Free Fire, hayatta kalma temalı bir oyun olarak bugün binlerce oyuncuya hitap etmektedir. Diğer oyunculara karşı amansız mücadelelere girilebilecek olan oyunda en önemli amaç ise rakipleri öldürerek ayakta kalan son oyuncu olabilmektir.

Oyuncuların bir uçaktan atlayarak izole edilmiş bir adaya düşmeleri ile başlayan oyunda adeta bir kan banyosunun yaşandığı söylenebilmektedir. Mücadele başladığı anda Free Fire’de her oyuncu hayatta kalabilmek için kendine has en iyi stratejilerini geliştirmektedir. Oyun esnasında oyuncular, mühimmatları bir yerden sonra tükendiği için yumruk ya da tekmeleriyle düşmanlarını alt etmeye de çalışabilmektedir. Mücadeleler sırasında kamyonların ya da evlerin içlerine saklanmak ise oyunu oynayan pek çok oyuncunun uyguladığı en bilinen taktikler içerisinde gelmektedir.

Free Fire oyununda oyuncular, mermileri tükenen silahları yerine oyun içerisinde farklı noktalarda yepyeni silahlar bulabilmektedir. Yine aynı bölgelerde oyuncular yaralandıkları zaman kullanabilecekleri ilk yardım çantalarına da erişim sağlanabilmektedir. Oyunda yer alan güvenli bölgeler ise adada bulunan radyasyondan kaçabilmek için tercih edilebilecek olan noktalar olarak bilinmektedir ve bu noktalar ekranın köşesinde bulunan küçük haritada ayrıntılı bir şekilde oyunculara gösterilmektedir.

Web sitemizde yer alan Free Fire İndir butonu ile tamamen ücretsiz şekilde indirebileceğiniz Free Fire’de siz de rakiplerinizi egale edebilir ve tüm dünyaya gücünüzü gösterebilirsiniz. Radyasyondan uzak kalırken bir yandan da düşmanlarınızı haklayarak en sona kalan kahraman olma mertebesine erişebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *