Zona İndir
  • Ücretsiz
  • GeliştiriciZona Team
  • DilTürkçe
  • Boyut62.7 MB
  • Versiyon2.0

Zona İndir

Son dönemlerde adını çok daha fazla duymaya başladığımız ücretsiz Torrent yazılımlarından birisi olan Zona, birbirinden farklı...

Son dönemlerde adını çok daha fazla duymaya başladığımız ücretsiz Torrent yazılımlarından birisi olan Zona, birbirinden farklı pek çok televizyon kanalının yanı sıra çeşitli filmleri, dizileri izlemek ya da eğlenceli oyunlar oynamak için tercih edilebilecek olan bir tür eğlence yazılımıdır. En popüler müzikleri dinlemek için birçok kişinin ilk seçimlerinden olan program aynı zamanda tamamen canlı şekilde spor müsabakalarının izlenebilmesine de imkan vermektedir.

Windows işletim sistemi üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışan Torrent yazılımı Zona, ücretsiz olması ile rakibi olan diğer pek çok Torrent istemcisinin önüne geçmeyi başarabilmektedir. Son derece güvenilir bir yazılım olan ve bilgisayarlara herhangi bir şekilde zararlı yazılım bulaştırmayan program, birçok zararlı yazılım testinden de başarıyla geçmektedir.

Kategorilere ya da ülkelere göre müzik, oyun ve film aranabilmesine olanak sağlayan Torrent istemcisi Zona’da kullanıcılar, programın kendi özel arama motorunu kullanabilmektedir. Hiçbir şekilde takılma ve donma gibi problemler yaşatmayan Zona arzu edilmesi halinde radyo istasyonlarına kolay yoldan erişim de sağlayabilmektedir. Birbirinden farklı pek çok videoya hızlı bir şekilde tek bir yerden ulaşmak isteyen bilgisayar kullanıcılarının en büyük destekçilerinden birisi olarak da tanımlanabilen program tüm bunların yanı sıra ünlü sosyal paylaşım ağı VK ile etkileşimde olması ve VK’da yer alan birçok ses dosyasını bünyesinde barındırması ile de bilinmektedir.

Web sitemizde bulunan Zona İndir butonu ile sorunsuz bir şekilde indirebileceğiniz Zona yazılımını ücretsiz şekilde deneyebilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Yazılımın yerleşik arama motoru sayesinde aklınıza gelebilecek her türlü eğlence içeriğine dakikalar içerisinde erişim sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *