Nero İndir

Nero İndir

Ünlü yazılım firması Nero AG tarafından geliştirilen ve aynı adı taşıyan Nero, Türkçe arayüzü ile son...

Ünlü yazılım firması Nero AG tarafından geliştirilen ve aynı adı taşıyan Nero, Türkçe arayüzü ile son derece gelişmiş CD – DVD – Blu Ray türü disk yazma ve kopyalama yazılımıdır. Sürekli olarak güncellenen program hem ülkemizde hem de dünyada milyonlarca kullanıcı tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır. En popüler DVD ve CD yazma programları arasında yer alan Nero’da deneme sürümü ve tam sürüm gibi birbirinden farklı versiyonlar bulunmaktadır. Temel olarak profesyonel seviyede yazma ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde karşılayan Nero hem Windows 7 hem XP hem Vista hem de Windows 10 gibi çok sayıda işletim sistemi üzerinde de sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

CD, DVD, Blu Ray türü diskler için en gelişmiş araçlardan birisi olan Nero ayrıca DiscSpan özelliğine sahiptir. Bu özellikle ile Nero kullanıcıları, herhangi bir diske sığmayacak büyüklükteki dosyaları dahi birbirinden farklı disklere bölerek kolay bir şekilde yerleştirme işlemleri yapabilmektedir.

Nero yazılımı ile kullanıcılar oluşturacakları diskler için hem Auto.inf konumu belirleyebilmekte hem de ikon dosyası Autorun.ico ayarlayabilmektedir. SecurDisc özelliği ile DVD ve CD’ye yazılacak olan bütün verilerin özel şifreler ile koruma altına alınmasına imkan veren Nero tüm bunların yanı sıra Nero SecurDisc özelliğiyle disklerde yer alan tüm verileri çizilmelere karşı da koruyabilmektedir.

Web sitemizde yer alan Nero İndir butonu ile indirebileceğiniz Nero yazılımı ayrıca ses CD’lerini APE, FLAC, OGG, MP3 ve AIFF biçimlerinde yüksek kalite ile bilgisayara kaydetme imkanlarını da kullanıcılarına sağlayabilmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *