Bandicam İndir İndiriliyor!

Program indiriliyor, Otomatik başlamadıysa tıklayarak indirmeye başlayabilirsiniz.

Bandicam İndir
Bandicam İndir

Bandicam İndir

Bilgisayarlarda hem oyun hem de ekran videosu kaydedebilmek için kullanılabilecek olan Bandicam, uzun yıllardır pek...

Bilgisayarlarda hem oyun hem de ekran videosu kaydedebilmek için kullanılabilecek olan Bandicam, uzun yıllardır pek çok bilgisayar kullanıcısı tarafından tercih edilmektedir. Bugün piyasada yer alan birçok video kayıt cihazı içerisinde en iyi kayıt programlarından birisi olarak gösterilen Bandicam ile ekran görüntüsü alma, Windows işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda herhangi bir video, görüntü ve Open GL – Vulkan – DirecT türü grafik teknolojileri barındıran bir oyundan görüntü yakalama gibi birbirinden pek çok işlem kolay bir şekilde yapılabilmektedir.

Video ya da ekran resimlerini gerçek zamanlı bir şekilde detaylıca ve eksiksiz olarak çizme özelliği de bulunan Bandicam programı, kayıt esnasında videolara fare tıklama animasyonları ya da efektleri ekleyebilmektedir. Belirlenen zamanlarda yani günlük ya da haftalık gibi planlama yaparak planlı video kaydı özelliği de bulunan program, kaydedilen videolara web kamera videosu dahil etme özelliklerine sahiptir.

Bilgisayar kullanıcıları arasında oldukça popüler olan Bandicam programında kullanıcılar kaydettikleri videolara kendi ses efektlerini ekleyebilmektedir. Video kaydı sırasında gerçek zamanlı renklendirmelerin yapılabildiği program hem Türkçe hem de İngilizce program dili ile rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Düşük boyutları ile bilgisayarlarda fazla bir yer kaplamayan Bandicam, bu özelliği ile hızlı bir şekilde bilgisayarlara indirilebilmektedir. Yüksek kalitede ve üstün bir performans gösteren bir video kayıt etme programı arayışında olan bilgisayar kullanıcılarına tavsiye edilebilecek olan program, DirectX ve OpenGl platformlarını da desteklediği için her türde oyun videosunda tam ekran şekilde video çekme imkanlarını kullanıcılarına sağlayabilmektedir.

Tam sürümünün indirilmesi halinde 24 saat boyunca hiçbir şekilde aralık vermeden video kaydı yapabilen Bandicam programını web sitemiz üzerinden Bandicam İndir butonu ile sorunsuz bir biçimde indirebilirsiniz. Kayıt için oluşturulan videoları arzu etmeniz halinde Youtube uygulamasına herhangi bir format dönüşümüne gerek kalmadan doğrudan gönderebilirsiniz.