DAEMON Tools İndir
DAEMON Tools İndir

DAEMON Tools İndir

Dört adede kadar DVD ve CD sürücüsü oluşturulmasına imkan vererek kopyalama korumasını aşan ve bu...

Dört adede kadar DVD ve CD sürücüsü oluşturulmasına imkan vererek kopyalama korumasını aşan ve bu sayede DVD ve CD’lerin içeriklerinin hiçbir kısıtlamaya maruz bırakmadan çalıştırılmasına olanak sağlayan DAEMON Tools, bugün pek çok bilgisayar kullanıcısının en gözde programlarından birisi olarak bilinmektedir. SCSI ve DT formatlarının her ikisini de destekleyen yazılım, sabit sürücüde formatlanmış bir imajın bulunması halinde bunu adeta fiziksel bir kopya gibi diske benzetebilmekte ve barındırdığı yazılımın yüklenmesine imkan verebilmektedir. Bu sayede Laserlock, Securom, StarForce, Safedisc, RMPS ve benzeri dahili kopyalama koruması bulunan DVD ve CD’lerin okunmaları ve bilgilerinin işlenmeleri mümkün hale gelmektedir.

DAEMON Tools programı ile herhangi bir problemle karşılaşılması halinde CD ve DVD’lerde bulunan korumalar geçersiz kılınabilmekte ve söz konusu disklere program ya da oyun yükleme işlemleri başarılı bir şekilde tamamlanabilmektedir. CUE, ISO, B5T, BWT, CCD, CDI, MDS, PDI, NRG ve benzeri pek çok imaj yaratma yazılımı ile tam anlamıyla bir uyum içerisinde çalışan DAEMON Tools, bu özelliği ile piyasada yer alan yazılımlardan daha fazla DVD ya da CD imaj formatını destekleyen bir program haline gelmektedir.

Arka planda oldukça sessiz bir şekilde çalışan son derece kullanışlı arayüzü ile DAEMON Tools’da pek çok farklı diskte kayıtlı şekilde bulunan verilerin yüklenmesi esnasında imajları tanıtabilmek veya unutturabilmek mümkün olabilmektedir. Doğrudan CD, Blu Ray ve DVD’lerden MDX, MDS, MDF ve ISO formatlarına sorunsuzca imaj oluşturulabilmesine olanak veren program bu avantajı ile de kullanıcılarından tam not almayı başarabilmektedir.

Web sitemizde yer alan DAEMON Tools İndir butonu ile kolaylıkla yükleyebileceğiniz yazılımı, hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirebilir ve kurabilirsiniz. Özgürce kullanabileceğiniz program ile CD oluşturmadan önce kalıp dosyalarınızın içerdikleri verileri de detaylı şekilde görebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *